Hamr před Hamr kempem

Už se velice těšíme na festival Hamr Kemp 2017, který vám určitě doporučujeme zkusit. Letos ho tedy poprvé zažijeme jen jako diváci a nikoli účinkující, ale to nevadí. Prostor budou mít jiné a skvělé kapely.

Ale ještě před tím, než Hamr Kemp vypukne, jsme dostali možnost odehrát na stejném místě samostatný koncert. Něco jako zatěžkávací zkouška pro to co přijde za necelý měsíc.

Takže jestli jste se na nás na festivalu těšili, přijďte 9.6. 2017 na Buškův hamr u Trhových Svinů. Zahrajeme vám moc rádi. Protože kdo ví, kdy bude další příležitost. Začátek je v 18:00.

Těšíme se na vás.

Komentáře nejsou povoleny.

TWB zblízka

Chceš vědět dřív než všichni ostatní co TWB chystá?
A dostávat od nás čerstvé zprávy přímo do mailu?
Vyplň svojí e-mailovou adresu. Slibujem, že tvůj mail nepředáme nikomu dalšímu.
* = vyžadované pole

poskytuje MailChimp!
 

Kde hrajeme…

28.5. 2022 WAKE UP Festival České Budějovice
venkovní scéna u kulturního domu Slávie,
začátek 16:00.

Co jsme zač…

TWB je kapela, která hraje a zpívá otevřeně o těch velkých věcech které hýbají našimi životy a kterým věříme. Takže můžeme být a nejspíš i jsme vnímáni jako kapela nesoucí křesťanské poselství. A my takovou kapelou skutečně jsme. Prostě nemůžeme nehrát a nezpívat o tom nejzásadnějším co prožíváme a pro nás je to život s Bohem.
Rádi bychom, aby se lidé na každém našem vystoupení mohli dotknout Nebe a aby Nebe se dotklo jich.

Kontakt

Můžete nás pohodlně kontaktovat na kapela@twb.cz

Nebo na sociálech:
 

Stage plan

Tady jsou nějaké naše technické požadavky pro vystoupení. Jestli nejste zrovna zvukaři asi vás to nebude moc zajímat. Ale jestli zvukaři nebo pořadatelé jste, tohle je sekce přímo pro vás.

Bližší info - klik do obrázku nebo sem