{Unknown Carousel group}

Hamr před Hamr kempem

Už se velice těšíme na festival Hamr Kemp 2017, který vám určitě doporučujeme zkusit. Letos ho tedy poprvé zažijeme jen jako diváci a nikoli účinkující, ale to nevadí. Prostor budou mít jiné a skvělé kapely.

Ale ještě před tím, než Hamr Kemp vypukne, jsme dostali možnost odehrát na stejném místě samostatný koncert. Něco jako zatěžkávací zkouška pro to co přijde za necelý měsíc.

Takže jestli jste se na nás na festivalu… Celý příspěvek

Červnové mikroturné

Červen je docela prima měsíc. Poměrně často v sobě skrývá i možnosti někde hrát. Nám se dostalo té cti, že jsme pozvání na Noc kostelů do ECM Třeboň (Husova kaple, Seifertova 449), kde bychom měli vystoupit v pátek 10.6. od 18.00. A hned následně v neděli 12.6. míříme do Sušice kde bychom měli zahrát od 17.00 v parku na ostrově Santos v rámci akce Celošum na Santosu. Takže pokud budete mít cestu kolem, moc rádi vás uvidíme. Děkujeme pořadatelům… Celý příspěvek

Mikuláš v Třeboni

Možná jsme v Praze udělali dobrý dojem, možná se před námi otevírají nové příležitosti. Každopádně dostali jsme pozvání hrát na večeru chval, který se koná 5.12. v ECM Třeboň. Tohle pozvání moc rádi přijímáme. Jestli nemáte na Mikulášský večer žádný plán a do Třeboně blízko, stavte se spolu s námi zazpívat nějaké chvály. Věříme, že andělé se přidají :-) Celá akce začíná v 16.00 v Husově kapli, Seifertova 449, Třeboň. My hrajeme jako první, tj. hned v ty… Celý příspěvek

TWB zblízka

Chceš vědět dřív než všichni ostatní co TWB chystá?
A dostávat od nás čerstvé zprávy přímo do mailu?
Vyplň svojí e-mailovou adresu. Slibujem, že tvůj mail nepředáme nikomu dalšímu.
* = vyžadované pole

poskytuje MailChimp!
Twitter
Could not authenticate you.
 

Kde hrajeme…

3.6. 2023 Festival Brána Tábor
zahrada Církve bratrské, Bechyňská 1636/2, Tábor,
začátek 16:30.

30.6. 2023 Hamr Kemp
Buškův Hamr u Trhových Svin
začátek 21:00.

15.7. 2023 Family Festival - Sušice
ostrov Santos
začátek bude upřesněn.

16.9. 2023 Festival Boží den - České Budějovice
Sokolský ostrov
začátek bude upřesněn

Co jsme zač…

TWB je kapela, která hraje a zpívá otevřeně o těch velkých věcech které hýbají našimi životy a kterým věříme. Takže můžeme být a nejspíš i jsme vnímáni jako kapela nesoucí křesťanské poselství. A my takovou kapelou skutečně jsme. Prostě nemůžeme nehrát a nezpívat o tom nejzásadnějším co prožíváme a pro nás je to život s Bohem.
Rádi bychom, aby se lidé na každém našem vystoupení mohli dotknout Nebe a aby Nebe se dotklo jich.

Kontakt

Můžete nás pohodlně kontaktovat na kapela@twb.cz

Nebo na sociálech:
 

Stage plan

Tady jsou nějaké naše technické požadavky pro vystoupení. Jestli nejste zrovna zvukaři asi vás to nebude moc zajímat. Ale jestli zvukaři nebo pořadatelé jste, tohle je sekce přímo pro vás.

Bližší info - klik do obrázku nebo sem